O VÝSTAVBĚ

Máte zájem postavit kvalitní a ekologicky šetrný rodinný dům za příznivou cenu? Chcete ušetřit za energie a přitom mít ve svém novém rodinném domě příjemné teplo?

Naše firma se snaží zbytečně neprodlužovat proces před realizací. Jsme seriózní a proto s Vámi budeme jednat přímo.

Naše ceny a návrhy jsou optimalizované dle vašich požadavků a možností.

Rozhodli jste se pro dřevostavbu od naší firmy? V tom případě jste na správném místě a níže uvedené informace by Vám měli alespoň trochu pomoci pochopit proces výstavby naší firmou.

Řadíme se mezi realizační firmy, naše kapacity zatím nedovolují provádět kompletní projekční činnost.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE S NAŠÍ FIRMOU

1. ÚVODNÍ KONZULTACE

Napište nám, nebo nám zavolejte. Domluvíme termín schůzky přímo u Vás či v místě realizace.

2. CENOVÁ KALKULACE

Vytvoříme kalkulaci, dle vámi požadovaného stupně výstavby. Kalkulaci s vámi následně konzultujeme. Stále máte možnost objednávku měnit.

3. PODPIS SMLOUVY

Po odsouhlasení kalkulace, termínu realizace a finanční stránky projektu, dojde k podpisu smlouvy o dílo. Při podpisu smlouvy je již znám soupis termínů výstavby a soupis zálohových či dílčích faktur.

4. VÝSTAVBA V MÍSTĚ REALIZACE

Samotná výstavba v místě realizace. Zde dle domluvených podmínek stačí nechat volný přístup na pozemek, přívod el. energie 230V po případě na 380V a v některých případech kohoutek či zahradní hadici s vodou.

5. PŘEDÁVÁNÍ DÍLČÍCH ČÁSTÍ STAVBY

Během výstavby budou postupně předávány dílčí části stavby a bude docházet vždy ke kontrole stavby s následným doplatkem a zálohou na další fázi výstavby.

6. MOŽNOST ZMĚN DLE PŘÁNÍ

Pokud během výstavby budete chtít provést změnu dispozice či materiálového řešení je to samozřejmě možné, dojde k přepočtení ceny a úpravě rozpočtu

7. KONTROLA STAVBY

Na závěr výstavby bude provedena kompletní kontrola stavby a bude proveden soupis vad a nedodělků. Pokud vzniknou naše firma se zavazuje k jejich odstranění. Po odstranění dojde k doplacení domluvené ceny.

Rádi s vámi budeme spolupracovat i na dalších projektech. Můžete s námi konzultovat další stavební úpravy na vašem domu, chatě či jiném objektu. Dále je možná kontrola projektové dokumentace, správnosti rozpočtů, teplená problematika objektů či kontrola správnosti stavebních postupů.

MATERIÁLY KTERÉ POUŽÍVÁME

KONSTRUKČNÍ ŘEZIVO

Jako konstrukční řezivo využíváme především lepené hranoly KVH, DUO, TRIO a pohledové BSH hranoly.

VAZNÍKY

Sbíjené vazníky, krovy na CNC a dřevěné panely odebíráme od prověřených dodavatelů.

SPOJOVACÍ MATERIÁLY

Výběr spojovacích materiálu se řídí dle potřeby dané stavby a využíváme jen kvalitní dodavatele s dlouhou tradicí v moderních spojovacích materiálech pro tesaře.

OBALOVÉ MATERIÁLY

Obalové materiály používáme převážně dřevovláknité, dřevotřískové OSB 3 (OSB 4) 4PD, vnější DHF desky či jiné dle specifikace výstavby.

VÝPLŇOVÉ MATERIÁLY

Výplňové materiály konstrukcí využíváme ve velmi široké řadě a to od běžných minerálních vat, dřevovláknitých izolací či foukaných izolací s vysokým součinitelem vodivosti (λ = 0,039 W/(m·K)), až po kvalitnější izolace s nízkým součinitelem vodivosti (až λ = 0,033 W/(m·K)). Součástí rozpočtu je i upřesnění kvality použitých izolantů

ZATEPLOVACÍ MATERIÁLY

Zateplení konstrukce provádíme materiálem, který zaručí funkčnost systému. Pokud budete vyžadovat difuzně otevřenou skladbu, využijeme minerální, dřevovláknití izolace, případně ekopanely. Pro difuzně uzavřené skladby se využívají certifikované systémy s použitím EPS white/grey, perforované polystyreny či XPS na vodou namáhané části konstrukce

FASÁDNÍ A ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY

Na fasádní a zateplovací systémy využíváme skladby speciálně pro ETICS a dbáme na systémové celistvosti dané skladby předepsané výrobci.

Specifikace všech použitých materiálu je vždy součástí cenové nabídky a položkového rozpočtu. V případě zájmu Vás seznámíme se skladbou a jejich klady případně zápory jednotlivých materiálů.

POKUD VÁS ZAJÍMÁ PŘEHLED NAŠICH DODAVATELŮ, MŮŽETE SI HO ZOBRAZIT NÍŽE

Close Menu

VYPLŇTE SVÉ ÚDAJE