DOBA VÝSTAVBY, VYTÁPĚNÍ, REKUPERACE VZDUCHU...

Doba výstavby

Dřevostavby budujeme především na základových pasech a betonové desce, možné je i založení crowl-space systému na zemních vrutech, či jiných systémech moderního zakládání stavby. Doba realizace základové  konstrukce se pohybuje dle její náročnosti běžně 30dní.  Dále výstavba konstrukce stavby se pohybuje kolem 30 dní. Nejdelší a nejpracnější částí jsou vnitřní a vnější úpravy, dále rozvody vody a elektřiny. Kompletní výstavba domu se pohybuje kolem 3-6 měsíců a to i se základovou deskou.

Vytápění

Pro vytápění dřevostaveb Vám postačí jen krbová kamna či nějaký jiný systémy jako jsou tepelná čerpadla, solární panely, rekuperační jednotky, plynový kotel či elektrické radiátory s přihlédnutím na energetickou náročnost domu, vše dle individuálního zájmu.
Pro vyšší účinnost všech systémů se doporučuje využití rekuperačních jednotek. Systém rekuperace Vám zaručí vysokou účinnost všech tepelných i chladicích systémů.

Rekuperace

Zařízení využívající okolní teplotní poměry pro maximalizování účinku vytápění či chlazení. Především je vhodné pro lidi trpící alergiemi či jinými respiračními onemocněními. Pomáhá odvlhčovat a zároveň filtrovat příchozí  vzduch od hrubých nečistot. Tím zamezíte přísunu prachu, zápachu a i hmyzu z okolí vašeho domu. Už žádné větrání.
Stop nežádoucím zápachům v domácnosti! Využijte systému rekuperace vzduchu!

VYPLŇTE SVÉ ÚDAJE