DŘEVOSTAVBY

DŘEVOSTAVBY

Jsme specialisté na hrubou stavbu dřevostaveb fošínkovým systémem. Hrubá stavba dřevostavby je jediným místem kde nesmíte šetřit, kvalitní materiály vyžadují především kvalitní zpracování. Nabízíme Vám naše know-how při provádění dřevostaveb.

  • dřevěná konstrukce
  • opláštění konstrukce konstrukčními deskami min. z jedné strany
  • provedení parobrzdné či parotěsné roviny
  • příčky a zavětrovací či nosné stěny, instalační před stěny příprava

HRUBÁ STAVBA

Specializujeme se na hrubou stavbu v různých stupních výstavby a to dle požadavku investora. Minimální rozsah hrubé stavby je samotná nosná konstrukce dřevostavby a krovu případně vazníků se střešní folií. Součástí hrubé stavby je opláštění minimálně z jedné strany konstrukčními deskami, příčky a instalační před stěny. Součástí nabídky může být i izolační materiál. Provádíme parobrzdné či parotěsné roviny jako součást hrubé stavby.

  • stropní konstrukce
  • střešní konstrukce tradiční či novodobý krov
  • obalové a výplňové izolace dle přání investora
  • pomocný a těsnící materiál dle zvoleného systému

SKLADBY

DIFUZNĚ UZAVŘENÁ STAVBA

Skladba je výchozí konstrukce dřevostaveb. Vyznačuje se ekonomicky přijatelnější variantou. Z interiéru je vytvořená celistvá parotěsná vrstva vytvářející vnitřní štít proti vodním parám vznikající běžným provozem domácnosti. Zabráněním prostupu vodních par do konstrukce předcházíme snížením účinkům tepelné izolace a možné kolize uvnitř nosné konstrukce dřevostavby. Z vnější strany lze použít běžný zateplovací systém ve formě polystyrenu.

DIFUZNĚ OTEVŘENÁ STAVBA

Skladba domu je značně ekonomicky nákladnější z důvodu použití dražších materiálů, tyto materiály se vyznačují vyšší ekologickou třídou. Skladba obsahuje pouze parozábranu a proto je schopna odevzdat potřebné množství vlhkosti, díky tomu nehrozí kondenzaci uvnitř v konstrukce. Kvalitním návrhem se navýší akumulační vlastnosti stavby, a tím se snižuje riziko přehřívání stavby v období vysokých letních teplot.

REKONSTRUKCE DŘEVĚNÝCH KONSTRUKCÍ A DŘEVOSTAVEB

Nevíte si rady jak postupovat při rekonstrukci a zda má stále význam takový objekt rekonstruovat? Na základě našich zkušeností s dřevostavbami jsme schopni zajisti posudek na vaši stavbu a navrhnout možná řešení. Nabízíme Vám tesařské a sanační práce pro rekonstrukci a modernizaci Vašeho domu.

TERÉNNÍ ÚPRAVY

VÝKOPOVÉ PRÁCE

Již si nemusíte dělat starosti s výkopovými pracemi. Vyřešíme je za vás. Veškeré výkopy, terénní úpravy, srovnání terénu, návozy, či odvoz zeminy nebo suti. Dlouhodobě spolupracujeme se specialisty zabývající se zemními pracemi, sami si už nemusíte dělat starosti s daným problémem, vyřešíme ho za vás.

ZÁKLADOVÉ PASY A DESKY

Máte již připravený výkop či potřebujete podklad pro nadcházející konstrukci? Zabýváme se kompletními přípravami a realizací základových pasů a desek, či základů pro patky.

OPĚRNÉ ZDI

Nacházíte se v oblasti s možným výskytem sesuvu půdy, nebo jen chcete mít dobře vypadající zahradu? V tom případě vám můžeme pomoct. Máme bohaté zkušenosti s opěrnými zdmi a svahovou úpravou.

BAZÉNY, JÍMKY A JINÉ PODZEMNÍ OBJEKTY

Nevíte si rady? Můžeme vám pomoci. Naše letité zkušenosti ve stavebnictví se vám mohou hodit při řešení vašich problémů. Najdeme vhodný rozměr, systém přesně dle vašich potřeb či zájmů.

ZAUJALY VÁS NAŠE ČINNOSTI, NEZÁVAZNĚ NÁS POPTEJTE

Close Menu

VYPLŇTE SVÉ ÚDAJE